MYNETCHAT.ORG HAKKIMIZDA BİLGİ

Eski Mynet ve yeni mynet olarak bizler Mynet Sohbet sektöründe 20 yıldır kesintisiz hizmet veren, yılların verdiği tecrübeyle kullanıcılarını karşılayan bir anlayışa sahibiz. Ziyaretçilerimize ve üyelerimize en kaliteli sohbet servisini sağlamak için uzman bir kadro ile çalışmaktayız. Birbirinden değerli yöneticilerimiz ile her zaman kayıtlı üyelerimize ve kullanıcılarımıza güvenli bir ortam sağlamak için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Uzun yıllar internette var olan sohbet sitemize katılım her geçen gün artmaktadır. Mynetchat.Orgt ile bu yükselme devamlı büyümeyi sağladığı için daha seviyeli ve kaliteli chat ortamlarını sağlamaktadır. İnternet ortamında sizde keyifli vakit geçirmenin en ücretsiz halini yaşayacaksınız. Giriş yaptığınız an itibari ile yeni arkadaşlıklar kazanabilmenin yanı sıra boş vakitlerinizi kaliteli bir şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Sohbet ederken canlı radyo desteği ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Vizyon ve Misyonumuz

Chat ve sohbet sektöründe Türkiye’nin bir numaralı arkadaşlık ve sohbet sitesi olmak. Chat Sohbet sitesi olarak platformumuz kullanıcılarımıza en ideal sohbet ortamını oluşturmuştur. Sohbete bağlan hızıyla bağlanıp güvenli ve kaliteli bir sohbet keyfini yaşayabilirler. Son teknolojik yeniliklere uygun olarak sitemizi dahada geliştirdik. Mobil sohbet uygulamamız tek tık ile sohbet keyfini sizlere yaşatacaktır. İnsanların sohbet sitelerine olan güven sorununu kaliteli ve bilgili yönetici kadromuz ile tamamen ortadan kaldırdık. Hızlı sohbet olarak 3 kriterimiz var Kalite, Güven ve Huzur bunlardan asla taviz vermeden kullanıcılarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. “Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan “stratejik bir mynet sohbet portföyü” paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek”

Hem Türkiye hem Avrupa ülkelerinden sitemize giriş yapan kullanıcılarımızın kaynaşıp ve tanışmalarına olanak sağlayan bir teknolojiye ve Türkiye Cumhuriyeti Yasa ve Kanunlarına bağlı yönetim anlayışımız ile değerlerimize, kişilerin örf ve adet gelenek göreneklerine saygılı bir şekilde hizmet vermeyi vizyon edinmekteyiz. Mynetchat.Orgt Mynet Sohbet Değerlerimiz Ziyaretçi odaklı; dürüst ve şeffaf, yenilikçi, yaratıcı, takım çalışmasına inanan, yönetim ekibini sürekli geliştiren bir anlayış ile sitemize giriş yapan kullanıcılarımıza önem verip, en iyiyi sunabilmek için hizmet vermekteyiz. Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız. Yaşayacağınız tüm sorunlar için lütfen iletişime geçiniz.

Sohbet esnasında yaşadığınız sorunlar için tarafımızca seçilmiş ve eğitim almış sohbet odaları yöneticileri bulunmaktadır. Sohbet alanından yönetici ikonu tanımlanmış kullanıcılardan destek alabilirsiniz.